Seks z mężczyzną który jest znacznie młodszy: wady i zalety

Warunek, że mężczyzna musi być starszy, stał się już tym samym fundamentem, co posag dwóch kołder, rodzinnego srebra i jednej kozy. Ale wiele kobiet wciąż martwi się opiniami innych, gdy rozpoczynają związek z dużo młodszym mężczyzną. Jednak w naszych czasach związek dojrzałej kobiety z bardzo młodym mężczyzną nikogo nie zaskoczy. Tego rodzaju pary idealnie zaspokajają wszystkie swoje potrzeby nawzajem. Kobieta może się zrelaksować, wspominając wszystkie swoje marzenia i realizując je, czując lekkość, a czasem tracąc zmysły z namiętności. Młody mężczyzna może się wiele nauczyć od dojrzałej, doświadczonej kobiety.

Seks z mężczyzną, który jest znacznie młodszy: zalety i wady

Kobieta w wieku 35 lat i starsza wie, jak czerpać przyjemność z seksu, staje się bardziej zmysłowa, wie, co może ją zadowolić. Co więcej, taka kobieta nie zawsze ma godnego stałego partnera. Jak może zaspokoić zwiększony apetyt na seks? I co ważne, z czyją pomocą? Szczególnie, gdy coraz trudniej jest znaleźć mężczyznę bez piwnego brzuszka i towarzyszących mu chorób wśród kandydatów po czterdziestce.

Zalety intymnego związku kobiety z młodszym mężczyzną

  • Na jednym szczycie seksualności. Podczas gdy u kobiety seksualność wzrasta wraz z wiekiem, u mężczyzny wręcz przeciwnie – maleje. Dlatego można śmiało powiedzieć, że młody mężczyzna w wieku 25 lat może mieć apetyt seksualny na tym samym poziomie, co kobieta w wieku 35-40 lat.
  • Prawdziwa szczerość uczuć. Nie ma sensu, aby kobieta z blaknącą młodością grała w gry, była nieszczera, a młody mężczyzna nadal nie wie, jak ukryć swoje uczucia. W takim tandemie może istnieć bardzo szczery związek oparty na zaufaniu.
  • Młodość i piękno. Młody partner seksualny wciąż może pochwalić się idealnym ciałem i delikatną skórą. A to jeszcze bardziej budzi zmysłowość kobiet w dojrzałym wieku.
  • Brak negatywnych doświadczeń. Rzeczywiście, 25-latek nie ma jeszcze ciężaru przeszłości za sobą. Z tego powodu kobieta nie usłyszy skarg na byłe partnerki zamiast entuzjastycznych komplementów, jego była żona nie zadzwoni do niego w trakcie seksu, by powiedzieć, że dziecko trzeba odebrać ze szkoły. Można po prostu cieszyć się sobą.
  • Celowość i optymizm. Myśli młodego człowieka są czyste, jego świadomość nie jest zaćmiona sceptycyzmem i cynizmem. Nadal wierzy w ideały, jest czysty, miły, marzycielski. Dzięki niemu można urzeczywistniać swoje odważne młodzieńcze marzenia, na które wciąż kobieta nie znalazła czasu i wiary w siebie.
  • Podatność na nowe rzeczy. Dojrzałego mężczyznę trudno jest zmienić, aby odpowiadał jej potrzebom. Jednocześnie można nauczyć swojego młodego przyjaciela wszystkiego, co kobieta potrafi zrobić w łóżku, a on nie tylko zadziwi swoją szybką przyswajalnością, ale także będzie wdzięczny za naukę.
  • Zbawienie od samotności. Młody człowiek nie jest jeszcze tak poważny jak dorosły i dojrzały mężczyzna, nie jest jeszcze tak zajęty karierą i zawsze ma dla czas dla kobiety.

Wady intymnego związku kobiety z młodszym mężczyzną

  • Brak doświadczenia. Kiedy dojrzała seksualność wymaga natychmiastowej realizacji, kobieta potrzebuje doświadczonego partnera, któremu nie musi długo tłumaczyć, co robić i jak to robić? W relacjach z młodymi i niedoświadczonymi może przyjść rozczarowanie.
  • Żar i pasja. Jeśli młody kochanek zakocha się w kobiecie i nie będzie to wzajemne, jego miłość może bardzo zrujnować jej życie. W końcu młodemu facetowi z jego idealizmem trudno jest zrozumieć dojrzały, racjonalny pogląd na relacje.
  • Brak doświadczenia życiowego. Rzeczywiście, w przypadku mężczyzny znacznie młodszego często po prostu nie ma, o czym rozmawiać. Nie żył tak długo, jak kobieta, niewiele wie. Nie wspominając o niedopasowaniu gustów.

Doświadczone i wyzwolone kobiety mówią, że relacje z dużo młodszymi mężczyznami są jak wieczna wiosna. Przynajmniej na krótko, ale warto zanurzyć się w tę wiosnę. Stosunek płciowy mężczyzny i kobiety to szczególny ogromny świat objawień i przeżyć, namiętności i czułości, uczucia i siły, który otwiera się dopiero u szczytu seksualności kobiety i mężczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *